درباره موُسس آیمکس

دوست عزیزم سلام. میلاد نیک پندار هستم موُسس تیم آیمکس , رشتم مکاترونیک هست و در زمینه هوشمند سازی و برنامه نویسی سخت افزار فعالیت میکنم. مهارتم در زمینه برنامه نویسی AVR  و آردوینو هست و همچنین برنامه نویسی جاوا با پروسسینگ هم انجام میدم. میلاد نیک پندار

اعتقادم این هست هیچ چیزی غیر ممکن نیست و بالاخره هر مسئله ای روزی حل میشه و میخوام از کسایی باشم که غیر ممکن ها رو ممکن میکنه. یکی از غیر ممکن ها که ممکن کردم این هست که تو 13 سالگی 90درصد الکترونیک رو یاد گرفتم و شروع به برنامه نویسی AVR کردم که علاوه بر لذت برام پولساز شد و برای دانشجو ها پروژه هایی انجام میدادم که کار های ساده ای نبودند و افتخارم این هست اکثر پروژه هام که تو دانشگاه ها از استاد نمره گرفتند ,نمره کامل بوده.

به موازات طراحی و ساخت پروژه های الکترونیک و مکاترونیک علاقه مند به اشتراک گذاری اطلاعات و دانسته های خودم دارم. بعد از فعالیت زیاد در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آموزش های متنوع به این نتیجه رسیدم سایت خیلی بهتر میتونه این آموزش ها رو در اختیار علاقه مندان قرار بده.

تنها پیج رسمی آیمکس در اینستاگرام را دنبال کنید

از سال 95 فعالیت خودم رو با اسم آیمکس جدی تر کردم. آیمکس مخفف Intelligence MAXimum به معنی حداکثر هوشمند سازی هست. هدف از ایجاد آیمکس اشتراک گذاری پروژه ها و اطلاعاتی هست که به صورت تجربی کسب شده و در هیچ کتابی آموزش نمی دهند. بعضی افراد معتقد هستند اشتراک گذاری کد ها و برنامه پروژه ها نوعی خیانت به دانشجویان این رشته هست. در صورتی که من اعتقاد دارم علم باید پیشرفت کند پس نباید اطلاعات و یافته های قبلی را از دانشجویان مخفی کرد تا بتوانند برنامه های شما را ارتقا دهند و نمونه بهینه تری از آن را بسازند.

میلاد نیک پندار

در سایت آیمکس آموزش ها و پروژه های مختلفی را با شما به اشتراک میگذاریم. برخی از این مطالب توسط بنده ایجاد شده و در سایت قرار گرفته و برخی توسط مشارکت کننده های دیگر مجموعه آیمکس ایجاد شده و در سایت قرار می گیرد.

جهت عضویت در سایت و مشارکت با ما در به اشترک گذاری مطالب آموزشی و پروژه های الکترونیک و مکاترونیک از طریق تماس با ما درخواست خود را بنویسید تا پس از برسی با شما تماس گرفته و به عنوان مشارکت کننده در آیمکس تعریف شوید.

امیدوارم مطالب سایت برات سود مند و پول ساز باشه. اخرین چیزی میخوام بدونی این هست که فقط خودت میتونی آیندت رو بسازی پس از بقیه انتظار نداشته باش و خودتو دست کم نگیر چون تو پیشرفته ترین رباتی هستی که تا بحال ساخته شده.

 

پیشنهادات و انتقادات خودتون رو در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید تا در بهبود و توسعه این مجموعه به ما کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های اجباری با * علامت گذاری شده اند

ارسال نظر