درباره مدیر آیمکس

درباره میلاد نیک پندار مدیر آیمکس

دوست عزیزم سلام؛ میلاد نیک پندار هستم، ساکن شهر زیبای اصفهان و مدیر تیم آیمکس؛ رشتم مکاترونیک هست و در زمینه هوشمند سازی و برنامه نویسی سخت افزار کار میکنم. مهارتم برنامه نویسی AVR  و آردوینو هست و به تخصصی در زمینه رباتیک و ساخت سیستم های مکاترونیک فعالیت میکنم.

اعتقادم این هست هیچ چیزی غیر ممکن نیست و بالاخره هر مسئله ای روزی حل میشه؛ و میخوام از کسایی باشم که غیر ممکن ها رو ممکن میکنه. از 13 سالگی درگیر آموزش های الکترونیک شدم و شروع به برنامه نویسی AVR کردم که علاوه بر لذت برام پولساز شد و برای پروژه های  دانشجویی انجام میدادم . خیلی سریع هم با آردوینو آشنا شدم و به صورت حرفه ای اون رو یادگرفتم و حتی آموزش دادم.

میلاد نیک پندار
حداکثر هوشمند سازی

به موازات طراحی و ساخت پروژه های الکترونیک و مکاترونیک علاقه به اشتراک گذاری اطلاعات و دانسته های خودم دارم. بعد از فعالیت زیاد در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آموزش های متنوع به این نتیجه رسیدم سایت خیلی بهتر میتونه این آموزش ها رو در اختیار علاقه مندان قرار بده.

تنها پیج رسمی آیمکس در اینستاگرام را دنبال کنید

از 12 تیر ماه سال 1396 فعالیت خودم رو با اسم آیمکس جدی تر کردم. آیمکس مخفف Intelligence MAXimum به معنی حداکثر هوشمند سازی هست. هدف از ایجاد آیمکس اشتراک گذاری پروژه ها و اطلاعاتی هست که کمتر جایی میتونید نظیر آن ها رو ببینید. بعضی افراد معتقد هستند اشتراک گذاری کد ها و برنامه پروژه ها نوعی خیانت به دانشجویان مرتبط با این رشته هست. در صورتی که من اعتقاد دارم علم باید پیشرفت کند پس نباید اطلاعات و یافته های قبلی را از دانشجویان مخفی کرد تا بتوانند برنامه های شما را ارتقا دهند و نمونه بهینه تری از آن را بسازند.

IMAX-co.com
حداکثر هوشمند سازی

در سایت آیمکس آموزش ها و پروژه های مختلفی را با شما به اشتراک میگذاریم. برخی از این مطالب توسط بنده ایجاد شده و در سایت قرار گرفته. و برخی توسط مشارکت کننده های دیگر مجموعه آیمکس ایجاد شده و در سایت قرار می گیرد.

جهت عضویت در سایت و مشارکت با ما در به اشترک گذاری مطالب آموزشی و پروژه های الکترونیک و مکاترونیک از طریق تماس با ما درخواست خود را بنویسید تا پس از برسی با شما تماس گرفته و به عنوان مشارکت کننده در آیمکس فعالیت کنید.

امیدوارم مطالب سایت براتون سود مند و پول ساز باشه. آخرین چیزی میخوام بدونی این هست که فقط خودت میتونی آیندت رو بسازی پس از بقیه انتظار نداشته باش و خودتو دست کم نگیر چون تو پیشرفته ترین رباتی هستی که تا بحال ساخته شده.

پیشنهادات و انتقادات خودتون رو در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید. تا در بهبود و توسعه این مجموعه به ما کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *