پرش به محتوا
خانه » آردوینو – Arduino

آردوینو – Arduino

آردوینو – Arduino

به بخش برنامه نویسی با کامپایلر آردوینو خوش آمدید. در این صفحه میتوانید آخرین ورژن نرم افزار آردوینو arduino IDE را دریافت کنید. همچنین تمامی مطالب مرتبط با آموزش توابع آردوینو، متغییرها آردوینو، ساختار برنامه آردوینو و نمونه پروژه های کاربردی با آردوینو را دریافت کنید.
در صورت نیاز به مشاوره یا درخواست اجرا پروژه، از طریق فرم انتهای صفحه درخواست خود را ثبت کنید.

آردوینو - arduino

دانلود نرم افزار آردوینو - arduino IDE

آردوینو (Arduino) یک پلتفرم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری متن‌باز است. ایدهٔ ساخت آردوینو در سال ۲۰۰۳ میلادی در انستیتو طراحی‌تعاملی ایورئا در کشور ایتالیا شکل گرفت. شیوه نگارش دستورها در این نرم‌افزار، تا حدود زیادی مشابه برنامه‌نویسی به زبان C و ++C است. در حال حاضر نسخه های متنوعی از آردوینو در دسترس است.

دزدگیر پیامکی با آردوینو برد آردوینو

آموزش مقدماتی آردوینو

آردوینو یک پلتفرم متن باز الکترونیک است. که تقریبا همه ی افراد جامعه حتی بدون داشتن دانش تخصصی الکترونیک می توانند با استفاده از آموزش این پلتفرم پروژه های سخت افزاری مورد نیازشان را به سادگی با حداقل آموزش و با نوشتن چند خط برنامه ساده و اتصال چند سیم به آردوینو اجرا کنند. این پروژه در در سال ۲۰۰۳ با نام  Wiring  به وسیله  Hernando Barragán تحت نظر اساتید راهنما و مشاور  Massimo Banzi و Casey Reas شروع شد. جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.

آموزش توابع آردوینو

آموزش توابع آردوینو

آموزش متغییرها آردوینو

یکی از بخش های اساسی برنامه نویسی، شناخت و استفاده صحیح از متغییر ها است. در این بخش از آموزش آردوینو، به برسی متغییر ها در زبان C و C++ میپردازیم. برخی از متغییر ها در آردوینو ممکن است با کامپایلر های دیگر مبتنی بر C یا C++ متفاوت باشد. منبع این آموزش ها سایت رسمی آردوینو است.

آموزش متغییر ها آردوینو

آموزش ساختار برنامه آردوینو

در نهایت با تسلط به توابع و متغییر ها نیازمند یک ساختار اصولی برای برنامه نویسی در محیط آردوینو هستید. شناخت و استفاده صحیح از حلقه ها و برسی شرط ها به زبان های C و C++ میتواند در نتیجه پروژه تاثیر بسازایی داشته باشد. منبع این آموزش ها سایت رسمی آردوینو است.

این بخش به زودی تکمیل میگردد…

آموزش ساختار برنامه آردوینو

پروژه های آموزشی آردوینو

بهترین راه برای تسلط به برنامه نویسی، تکرار و تمرین آموزش های پایه به صورت پروژه محور است. با مرور نمونه کد پروژه ها میتوانید درک کامل تری نسبت به عملکرد توابع و متغییر ها کسب کنید. در این بخش برخی از آموزش های پروژه محور را میتوانید دریافت کنید.

پروتکل ارتباطی آردوینو

فرم استعلام پروژه

تماس با ما

عضویت

عضو سایت هستید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به حساب کاربری