altium-designer

اهمیت آموزش آلتیوم دیزاینر ( Altium Designer )

آموزش آلتیوم دیزاینر (altium designer) یکی از نیازهای اولیه برای حرفه‌ای شدن در دنیای  برق و الکترونیک است. اگر در ایران زندگی و کار می‌کنید (در رشته الکترونیک) خیلی بعید است که اسم نرم‌افزار آلتیوم دیزاینر را نشنیده باشد!!! متاسفانه اغلب شرکت‌های چاپ مدارچاپی برای چاپ برد از شما فایل نرم‌افزار آلتیوم دیزاینر درخواست می‌کنند. وجود این چنین جبری لزوم یادگیری و آموزش این نرم‌افزار را دو چندان می کند.

آموزش آلتیوم دیزاینر(شروع کار با آلتیوم و اضافه کردن کتابخانه)

جهت دریافت آخرین ورژن کتابخانه کامل آلیتوم شامل تمامی قطعات در قالب دو بعدی و سه بعدی کلیک کنید

 

آموزش آلتیوم دیزاینر (اشنایی با لایه ها و تِرَک کشی و بُرش برد)

آموزش آلتیوم (طراحی شماتیک و PCB)

آموزش آلتیوم (طراحی با قطعات پارت بندی شده)

یکی از مهم ترین قسمت های آلتیوم که روی خود نرم افزار موجود نیست کتابخانه قطعات هست که خیلی در طراحی و دقت کار تاثیر میگذارند، این کتابخانه ها به طور گسترده ای توسط طراحان تولید و طراحی میشوند که از طریق وب سایت های مختلف قابل دانلود هستند و همچنین برخی رایگان!!!! ولی موضوع مهم این هست که آیا این کتابخانه ها استاندارد و تست شده هستند یا خیر. و نکته دیگر قطعات دو بعدی دارای طرح شماتیک و طرح سه بعدی باشند.

تیم آیمکس در کنار طراحی و ساخت پروژه ها و مدارات برد چاپی, کتابخانه های انحصاری و دقیقی را طراحی میکنند که مورد استفاده طراحان آیمکس قرار میگیرد و شما هم میتوانید از طریق لینک زیر این کتابخانه تخصصی تست شده و استاندارد را دریافت کنید.

جهت دریافت آخرین ورژن کتابخانه کامل آلیتوم شامل تمامی قطعات در قالب دو بعدی و سه بعدی کلیک کنید

همچنین آموزشی جامع برای علاقه مندان به یادگیری نحوه طراحی قطعات با آلتیوم را آماده کردیم که میتوانید از لینک زیر دانلود کنید، در این آموزش تمامی قسمت های شماتیک، دوبعدی و سه بعدی آلتیوم و همچنین ابزار های هر محیط شرح داده شده و مثال با هر ابزار رسم شده تا به طور کامل و حرفه ای طراحی کتابخانه برای آلتیوم را یادبگیرید.

جهت دریافت آموزش تخصصی طراحی کتابخانه قطعات برای نرم افزار آلتیوم دیزاینر کلیک کنید

  در صورت نیاز به طراحی قطعه ای خاص که نیاز دارید میتوانید از طریق ایمیل imax82milad@gmail.com نسبت به سفارش طراحی قطعه خود اقدام نمایید.

میلاد نیک پندار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *